http://www.bysantral.com/hacked.jpg me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 08-August-20, 9:31 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » Msn messenger » me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn
me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn
mhg-crewDate: Su, 07-September-08, 12:11 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn

kliko ne "Add a Contact" pastaj kliko "Show me my address book" pastaj te hapet faqja me krejt adressat e regjistruar dhe nese do krejt me i fshi veq e ben me shenj lart aty tek "Name" dhe pastaj klikon "Delete" dhe do ti fshijsh te gjithe antaret


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » Msn messenger » me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020