http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si me i hy ne pc prej ne MSN - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
We, 12-August-20, 10:02 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si me i hy ne pc prej ne MSN - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » Msn messenger » Si me i hy ne pc prej ne MSN
Si me i hy ne pc prej ne MSN
mhg-crewDate: Su, 07-September-08, 12:24 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Si me i hy ne pc prej ne MSN

Se Pari i thuani personit qe deshironi ti hyni mbrenda ne Pc qe te shkon Kshtu:
kur je tu shkrujt ty aty Siper Lexon **Actions** edhe posht asaj Lexon **Request Remote Assistance** Klikon aty me klikun e majt te mausit edhe pastaj ti duhet me e boj accept edhe duhet te presish pak seconda edhe do te hapet nje dritare e vogel dhe e pret deri sa personi ta pranon, kur ai e pranon do te hapet nje Dritare e Madhe e Cila Do te Tregoje se cka ban personi Ne Pc-n e tij (e disha edhe diqka tjeter si mundesh je mar nen control Pc-n po e kam harru)
Flm Per MireKuptim
Shpresoj se ju Hyn Ne Pun


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » Msn messenger » Si me i hy ne pc prej ne MSN
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020