http://www.bysantral.com/hacked.jpg IsoBuster 1.9 gjuha shqip - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 09-August-20, 11:34 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main IsoBuster 1.9 gjuha shqip - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Programe shqip » IsoBuster 1.9 gjuha shqip
IsoBuster 1.9 gjuha shqip
mhg-crewDate: Mo, 25-August-08, 4:40 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
IsoBuster 1.9 gjuha shqip

--------------------------------------------------------------------------------

IsoBuster 1.9
Pershkrimi: Programi shërben për CD dhe DVD respektivisht për ndreqjen e gabimeve brenda tyre.Vec kësaj me këtë program mundësohet zbërthimi(hapja) e fileve me prapashtesa të ndryshme si p.sh:iso,(filet e paqetuara p.sh.filmat, muzikë mp3 , programe të ndryshme etj)bin,cif,fcd,tao,cue,ccd,cd,pxi etj.Për shkarkim të programit shko në download; IsoBuster - Featuring All languages This download version contains : - All language plug-ins, (Outdated versions, dating from before v 1.5, are not included.) - An English installation wizard - An English Help file Compressed in a *.zip archive (2412 KB) Choose one of these locations to download from (see blue download links): Use a mirror location if the previous link didn't work and report the error. Shtyp në njërën prej nyjeve:
Download
Download from Mirror 1 Download from Mirror 2 Download from Mirror 3 Download from Mirror 4
Konfigurimi:Pas instalimit të programit shko në Options dhe shtyp nyjen(link) gjuhët(language).Zgjidhe simbolin e flamurit tonë dhe shtyp në pullën/sustën OK.Tani i gjithë programi do funksionon në gjuhën shqipe.
Adresa:

http://www.isobuster.com/


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Programe shqip » IsoBuster 1.9 gjuha shqip
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020