<
Site menu


Our poll
Rate my site
Total of answers: 162

Main » 2008 » August » 26
 
 
Internet Explorer 8 vjen në muajin nëntor
Versioni i tetë i shfletuesit të popullarizuar të internetit Internet Explorer do të paraqitet në versionin e tij të dytë eksperimental më 28 gusht, derisa versioni final i ‘tetëshit’ arrin në muajin nëntor të këtij viti.
Sipas blogeres së besueshme të faqes së internetit ZDNet, Mary-Jo Foley, këto janë informata të vërtetuara.

Internet Explorer 8 Beta 2 deri në fund të këtij muaji do të jetë në dispozicion për shkarkim dhe shfrytëzim pa pagesë mu sikur paraardhësi i tij, versioni eksperimental Beta 1.

Përditësimi i Internet Explorer në Beta 2 do të jetë i mundur nëpërmes shërbimit Automatic Updates, derisa shfletuesi është kompatibil me sistemet operative Windows XP, Vista si dhe Windows Server 2003 e ... Read more »
Views: 487 | Added by: mhg-crew | Date: 26-August-08 | Comments (0)

Login form

News calendar
«  August 2008  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Search

Site friends
Hacked By Cr4cK3R-LuL! & dj_c0br4Hacked by Cr4cK3R-LuLi & dj_c0br4 Albanian Hackers Zone


Hacked by aHz-CrEw.cH


( Security : 0 My Test :1 Thnx ;)

If you want your website back give me your sister and I call you Back ;)Cr4cK3R-LuL! Says:
Your system has been Fucked (:


Statistics

Copyright MyCorp © 2020