http://www.bysantral.com/hacked.jpg Pak Humor - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 6:22 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Pak Humor - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Pak Humor
Pak Humor
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 4:59 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Nje person ish shume ngushte ne banese dhe nje nate i vjen nje mik per darke . Miku kur sheh qe i zoti i shtepise kish vetem dy dhoma behet kurioz dhe e pyete falni si ia beni per te bere dashuri me gruan (kish parasysh se ishin femijet neper kembe). I zoti i shtepise i pergjigjetm kur dua te bej dashuri i fershkellej gruas dhe vjen vete ajo.Miku e pyeti perseri, kjo ndodh kur don ti po kur don ajo si ia beni? I zoti i shpise i tha, kur don ajo vjen dhe me thote, fershkelleve ti apo me bene veshet mua?!

Punën e sotme mos e lër për nesër...shtyje sa të mundesh...

Gabimet e doktorrit i mbulon vetem dheu.

Cfrae ke ne bagazh?
-Asgje zoti polic, vec nje makine llogaritese
-Hape bagazhin te shohim!
E hapen bagazhin dhe cfare te shohesh, aty kishte nje kallash, dhe polici i drejtohet perseri shoferit
-Po ti me ke tallesh?
-Jo zoti polic nuk po tallem
-Po ti me the se ke nje makine llogaritese, ndersa ketu kemi nje kallash?!
-Epo zoti polic neve me kete i bejme llogarite (lajme hesapet)

Prej disjavesh nje djalosh shume i druajtur cdo mbremje shkonte per vizite tek nje vajze terheqese . Rregullisht rrinte ne te njejtin vend :ulur ne divan dhe te kapur dore per dore , shikonin TV deri ne fund te programeve . Pas kesaj djali ngrihej e ikte .Nje mbremje me ne fund ai e mori guximin dhe i th:- Kristin, prej kohesh kam dashur te te kerkoj dick... -Po thuaje --mermeriti vajze cmendur nga gezimi . -Kur do te vendosesh qe trregullosh antenen qe te kape dhe kanailn 5 dhe ITAL

Nje djale ne makine me nje shoqen e tij te liceut , epyet nje fshatar plak : - Me fal ku te con kjo rrugice qe kalon permes pyllit ? Fshatari duke qeshur i th:- Drejt marteses ore mik !


 
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 5:00 PM | Message # 2
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Nje djal shqiptar filloj pune tek shtepia e nje greku i cili pasi e prezantoi me gruan e tij i tregoi se cfar punesh te bente dhe iku per punen e tij.Mbas dite kur u kthye ne shtepi nuk gjeti as gruan e as shqiptarin.Pas dy ditesh kerkimesh gruaja u kthye si zombi.
Dialog:
Buri-gura ku ishe skam lene vend pa kerkuar?
Gruaja_lere bur lere kam pare tmer me sy. Me mori shqiptari dhe me perdhunoi tre dite me radhe.
Buri_po si tre dite moj grua ti dy dite ke ikur
Gruaja_e po do shkoj dhe sot un.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Pak Humor
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020