http://www.bysantral.com/hacked.jpg Veterinari - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 5:03 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Veterinari - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Veterinari
Veterinari
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 5:01 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Veterinari

NJE VETERINER NDIHET KEQ DHE SHKON TEK DOKTORI PER TU VIZITUAR.
DOKTORI FILLON TA PYESE SE KU I DHEMB,CFARE LLOJ DHIMBJESH KA.....PROCEDUREN E PERHERSHME....
VETERINERI I MERZITUR I THOTE :ORE KOLEG I DASHUR
DO T'ME THUASH C'FARE KAM APO JO...
UNE ME NJE TE PARE KAFSHET E KUPTOJ CFARE KANE,
KURSE TI KE NJE ORE....
DOKTORI RRI MENDOHET DISA CASTE DHE I BEN NJE RECETE.
I THOTE VETERINERIT: NESE NUK SHEROHESH ME KETE RECETE DO TE NA DUHET TE TE VRASIM.

NJE DITE NJE PERSON VETE TEK DOKTORI
MIRDITA DOKTOR.E DI KAM ARDHUR PER VELLAIN
FOL... FOL I THOTE DOKTORI
EH....VELLAI IM KUJTON SE ESHTE KAMION !
EPO SILLE KETU QE TA VIZITOJ !
SI,KETU NE QENDER ? E KU TA PARKOJ ?


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Veterinari
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020