http://www.bysantral.com/hacked.jpg NJE GRUA SHKON TEK GJINEKOLOGU : - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 6:31 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main NJE GRUA SHKON TEK GJINEKOLOGU : - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » NJE GRUA SHKON TEK GJINEKOLOGU :
NJE GRUA SHKON TEK GJINEKOLOGU :
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 5:02 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
NJE GRUA SHKON TEK GJINEKOLOGU :
DOKTORI: ZONJE SHIKOVA ANALIZAT TUAJA DHE KAM
NJE LAJM TE <MIRE> PER T'JU DHENE.
GRUAJA : ZONJUSHE JU LUTEM
DOKTORI: ATEHERE PO THOJA (ZONJUSHE)KAM NJE LAJM TE <KEQ> PER JU.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » NJE GRUA SHKON TEK GJINEKOLOGU :
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020