http://www.bysantral.com/hacked.jpg djali nga perndimi - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 6:27 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main djali nga perndimi - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » djali nga perndimi
djali nga perndimi
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 5:03 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Njeri vie nga perendimi dhe para i del nena e tije duke i uruar mirseardhje.Me pas nena e pyete te birin:me qka erdhe ? me airoplan i pergjigjet i biri.Nena o sa keq skemi vend ku ta lem airoplanin.

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » djali nga perndimi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020