http://www.bysantral.com/hacked.jpg orendit shtepiake - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Tu, 11-August-20, 4:42 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main orendit shtepiake - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » orendit shtepiake
orendit shtepiake
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 5:05 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Nji zonjë e re ishte duke i rregulluar orendit shtpiake , dhe nji çast i duheshte metri për të matur diçka, meqense nukë kishte metër në shtëpi i tha çunit të saj shko te komshija dhe pyte a ka nji metër.
çuni: o xhaxhi më tha mami e ke nji metër
komshija: i thuaj mamit se nukë e kamë nji metër.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » orendit shtepiake
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020