http://www.bysantral.com/hacked.jpg Bicikleta dhe Mortoja - Deka - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 6:34 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Bicikleta dhe Mortoja - Deka - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Bicikleta dhe Mortoja - Deka
Bicikleta dhe Mortoja - Deka
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 5:08 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
ja kish pa ble baba djalit vet bicikllen fintak te re.... dhe ky djali gjeth diten tu i gra .. kur nje dit hyn ne dyqan me ble diqka dhe kur del perjasht ja kishin pa vjedh bicikllen..... dhe ule ky djali duke kajt...at dit ishte kan nje vorrim i nje plakes.... kur ne at moment kalojn vorragjit perskej keti djalit dhe e shofin duke qajtur dhe i thot njeri vorragji keti djalit, mos u merzit shum se asht kan e vjeter....ju pergjigjet djali... edhe se asht kan e vjeter i kisha hyp dhe nja 5 a 6 her...... haha

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Bicikleta dhe Mortoja - Deka
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020