http://www.bysantral.com/hacked.jpg Gjakovari shkon ne Prizren - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 6:32 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Gjakovari shkon ne Prizren - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Gjakovari shkon ne Prizren
Gjakovari shkon ne Prizren
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 5:09 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Shkon gjakovari ne prizren dhe hyn me ni kasapnic dhe i shef dy rrype te sugjukit.. i thot gjakovari puntorit.. i du qato rrypa te sugjukit...ska problem ju pergjigjet punetori...dhe kap puntori rrypet e sugjukit dhe fillin duke i pre rriska rriska... i thot gjakovari qka je tu ba vllaaa pse je tu i pre... a mos e kam une gojen me zhitona aaa..

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Gjakovari shkon ne Prizren
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020