http://www.bysantral.com/hacked.jpg Dy Pleqt dhe 20 puntoret - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 6:29 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Dy Pleqt dhe 20 puntoret - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Dy Pleqt dhe 20 puntoret
Dy Pleqt dhe 20 puntoret
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 5:10 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
duke hecur dy pleq i takojn afer 20 punetor duke punuar token...i thot njeri plak tjeterit.. qa mendon a muj me dallu budallen prej te menqurve... i thot tjeteri plak jo nuk mundesh se kto krejt jan duke punuar mir..... ky i thot po muj veq kqyr ti .... dhe ky plaku ju thot punetorve PUNDA MBAR OOO BUDALL... dhe krejt punetort veq vazhdojn punen kurse njeri prej tyne e merr kacin dhe thot kujna je tuj than budall he nanen... haha Pershendetje tungiiii

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Dy Pleqt dhe 20 puntoret
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020