http://www.bysantral.com/hacked.jpg Hakmarrja - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 5:56 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Hakmarrja - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Hakmarrja
Hakmarrja
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 5:11 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
ishin kone nje here babe e djal baba shkon ne mbremje me ra me fjete dhe ja bon ate punen gruas vet ...... djali e ndien dhe thote vete me veti ah qetash i tregoje une ketij qka eshte kah i bene nenes dhe shkon e i hyp gjyshes ....pas pak babai e ndegjon piskamen e gjyshes zbret poshte dhe i thote djalit qka je ka bon a je tranu a ;djali ja kthen jo valla veq kush ma qin nonen pa ja qi skom me lone('kalofshi bukur tung tung)

 
SabriDate: Su, 28-September-08, 7:12 PM | Message # 2
Antar
Group: Users
Messages: 9
Reputation: 0
Status: Offline
hahah shum qeshaarke....veq 1 mendim keta poste duhen te postohen ne barcoleta....1 mendim...

Come and you....
 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Hakmarrja
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020