http://www.bysantral.com/hacked.jpg Biondina - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 6:03 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Biondina - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Biondina
Biondina
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 5:15 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
shkon nje blondin ne beckerei me ble diqka edhe aty punojke nje blondin tjeter dhe i thot was mochten sie e ajo ja kthen ich krieg ne brecel e ajo shitsja blondin ja kthen oh es tut mir sehr leid .

edhe dalin dy blondina me kerr mu shetit edhe ajo qe vozitke ndalet edhe i thot ksaj blondines tjeter rri ti ne kerr se veq po blej diqka shpejt edhe po kthehem ajo del edhe i len qelsat mrena ne kerr edhe kur kthehet dera mshel e nuk mun me hi mrena por ky gjami kah ishte kjo bjondina tjeter ishte met pak qel edhe ajo shkon e gjan nje tel dhe e shtin mrena per me qel deren po nuk mujke me pa mir e kjo blondina qe ishte mrena ne kerr ja bajke edhe pak ma posht se gati je me qel deren gaggagaag.


 
systemDate: Mo, 29-September-08, 12:57 PM | Message # 2
Antar
Group: Users
Messages: 7
Reputation: 0
Status: Offline
hahaha shum funny...bravo man veq>>>>>

come all
 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Biondina
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020