http://www.bysantral.com/hacked.jpg Biondina dhe Miu - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 5:55 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Biondina dhe Miu - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Biondina dhe Miu
Biondina dhe Miu
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 5:16 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Nji bjondine nuse të re të nji katuni i kish hi një mi në palë të dimijave kur kish hi në kosh me nxjerrë tramaka të misrit. Edhe ajo terqethet shume se ma keq as gjarpni sta ban se me të hi
në cullak. Ja nisi e shkreta e po bertet. Aty afer qëllon Mixha Lutë dhe po i shkon në ndihmë.
Ja nisi e po e ndjek minin në palë të dimijave. Po shpirt edhe mini e ike per te nalt. Dikur Mixha Lutë e zuni kogjo nalt dhe po e futë doren kah uçkuri e po ja nxjerr miun.
Po e mban në dotë e po i thot: -Po ta-ta-ta fa-fa-li je-je-ten e mi-mi he di-di-di-lingji mi-mi, belbëzonte Mixha Lutë nga epshet e ngritura nga temperatura e nuses bjondine të katunit. Nusja bjondine po ja ban: Mbyte mixha Lutë se a pe din ti ku m´ka hi? Bash për atë spo e mbys, se se me-me-nte e mi-mi-a i kish pa-pas se pa-pa-pa hi-hi edhe u-u-unë ku-ku ka hi ky-ky se kisha la-lan.


 
unikatiliDate: Su, 28-September-08, 7:01 PM | Message # 2
Antar
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
ahahah shum funny..... happy happy happy

mhg-crew.at.ua
 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » Biondina dhe Miu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020