http://www.bysantral.com/hacked.jpg Nuk ka duet per Adelinen dhe Genten. - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 10-August-20, 0:15 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Nuk ka duet per Adelinen dhe Genten. - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Vip \ Yjet » Nuk ka duet per Adelinen dhe Genten.
Nuk ka duet per Adelinen dhe Genten.
mhg-crewDate: Fr, 29-August-08, 7:05 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Shume po perflitet per nje duet te mundshem midis Adelines dhe Gentes...epo ja ku po ju themi;NUK KA PER TE NDODHUR! Lajmi eshte 100% i sigurte dhe nuk ka nevoje te komentoni. Te dyja kengetaret jane shume te mira dhe shume te dashura ne Shqipe,por fale 101 dueteve alla Shakira-Beyonce ne vendlindje, nje bashkepunim midis tyre nuk ka per te ndodhur.Biles Adelina e ka thene dhe vete ne intervisten per Albaniac pak kohe me pare se "Nuk kam idene te them te drejten a do bejme dicka,por edhe nese bejme,nuk do jete "alla" Beyonce-Shakira". Nodshta vitin e ardhshem,por te pakten kete vit jo Adelina dhe Genta ne te njejten kenge.Qiao!

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Vip \ Yjet » Nuk ka duet per Adelinen dhe Genten.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020