http://www.bysantral.com/hacked.jpg dashuria ime - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 6:28 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main dashuria ime - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Dashuri » dashuria ime
dashuria ime
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 11:38 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
dashuria ime

Thuaje te lutem, qe me don.
Pse kaq shum po me mundon?
Pse po tallesh ti me mua?
Esht gabim qe un ty t`dua?

Neso po ti me trego!
Thuajem tjeter dashuro.
Se ty me s`te dashuroj.
Dhe besom, se un do shkoj...


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Dashuri » dashuria ime
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020