http://www.bysantral.com/hacked.jpg DY Buze - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 6:29 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main DY Buze - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Dashuri » DY Buze
DY Buze
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 11:39 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
DY Buze

Dy byzë të kuqe,

dy dëshira të flakta,

që afshin ma thithën,

gëzimin ma fikën,

si fantazma hikën

ndër do bota të larta...

Dy buzë si tëpërgjakta,

dy dëshira të flakta,

që afshin ma thithën

në buzë kur mu njitën

andjet m'i trazuen,

zemrën ma tërbuen,

trurin ma helmuen

e në fund u mërguen...

Dy buzë të kuqe,

bukuri fatale,

të një gruaje stërzane

një pjsë zemre më nxorne,

një pranverë të tanë më morne

dhe gëzimin ma vodhne...

Ato dy buzë të kuqe

dhe dy lote të mija

qenë shenja të dhimbjes,

kur më vrau bukuria,

kur më zu dashunia

e më dogji rinia.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Dashuri » DY Buze
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020