http://www.bysantral.com/hacked.jpg Putin: Konflikti u orkestrua nga Amerika - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Fr, 14-August-20, 0:02 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Putin: Konflikti u orkestrua nga Amerika - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota » Putin: Konflikti u orkestrua nga Amerika
Putin: Konflikti u orkestrua nga Amerika
mhg-crewDate: Fr, 29-August-08, 11:31 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Putin: Konflikti u orkestrua nga Amerika

Konflikti në Gjeorgji është orkestruar nga SHBA, për të favorizuar një prej kandidatëve presidencialë amerikanë. Kjo është teza e mbështetur nga Vladimir Putin përballë telekamerave të CNN-it. Shtëpia e Bardhë e ka kundërshtuar akuzën e Putinit duke e gjykuar "irracionale". Ish-presidenti, tani Kryeministër, mbrojti në intervistën e tij zgjedhjet ushtarake të Rusisë. Sipas Putinit, Moska nuk kishte rrugëzgjidhje tjetër. Ndërkohë, në intervistë, Putin shpreh edhe pakënaqësinë për faktin se administrata "Bush" nuk bëri sa duhet për të ndaluar konfliktin.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota » Putin: Konflikti u orkestrua nga Amerika
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020