http://www.bysantral.com/hacked.jpg Moska teston me sukses raketën anti-mburojë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 11:24 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Moska teston me sukses raketën anti-mburojë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota » Moska teston me sukses raketën anti-mburojë
Moska teston me sukses raketën anti-mburojë
mhg-crewDate: Fr, 29-August-08, 11:31 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Moska teston me sukses raketën anti-mburojë

Rusia ka kryer me sukses testin e një rakete balistike ndërkontinentale. Bëhet fjalë për një raketë, që mund të depërtojë në mbrojtjen anti-raketë që SHBA planifikon ta ndërtojë në Evropën Lindore. Lajmi është komunikuar nga Ministria ruse e Mbrojtjes dhe është konfirmuar edhe nga zëdhënësi i forcave strategjike, Aleksandër Vovk, i cili citohet nga agjencia Ria Novosti. Raketa Topol, është lëshuar rreth orës 14:36, me orën lokale të Moskës (12:36 me orën tonë) nga kozmodromi Plesetsk, në veriperëndim të Rusisë.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota » Moska teston me sukses raketën anti-mburojë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020