http://www.bysantral.com/hacked.jpg Flamuri i Kosovar ngrihet ne malin Fuxhi, pika më e lartë në - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 11:21 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Flamuri i Kosovar ngrihet ne malin Fuxhi, pika më e lartë në - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota » Flamuri i Kosovar ngrihet ne malin Fuxhi, pika më e lartë në
Flamuri i Kosovar ngrihet ne malin Fuxhi, pika më e lartë në
Arlindi_17Date: Fr, 05-September-08, 6:40 PM | Message # 1
Ushtar
Group: Users
Messages: 21
Reputation: 1
Status: Offline
Flamuri i shtetit më të ri në botë, Republikës së Kosovës, është vendosur në majën e Fuxhit, më të lartën në Japoni, në shenjë falënderimi për Tokion për njohjen e pavarësisë së Kosovës. “Zgjodhëm malin Fuxhi, një simbol ky i rëndësishëm kulturor, mal i shenjtë si dhe pika më e lartë në Japoni. Lindja e diellit, që mund të përjetohet vetëm në Fuxhi, simbolizon betejën për pavarësi si dhe shpresën se ky udhëtim dhe e ardhmja e republikës sonë do të jetë e ndritshme dhe përparimtare”, thanë anëtarët e ekipit të faqes së internetit www.KosovaThanksYou.com, të cilët më 29 gusht kanë pushtuar atë majë, sipas shtypit të sotëm të Prishtinës. “Gjatë viteve të ardhshme, flamuri i Kosovës do të vazhdojë rrugëtimin e tij përreth planetit”, shtuan ata. Ky ekip ka nisur një projekt për konsolidimin e marrëdhënieve si dhe për falenderimin e vendeve që kanë mbështetur Kosovën në rrugën e pavarësisë dhe që e kanë njohur. ...
 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota » Flamuri i Kosovar ngrihet ne malin Fuxhi, pika më e lartë në
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020