http://www.bysantral.com/hacked.jpg Tirana është shndërruar në katastrofë urbanistike” - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 11:45 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Tirana është shndërruar në katastrofë urbanistike” - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota » Tirana është shndërruar në katastrofë urbanistike”
Tirana është shndërruar në katastrofë urbanistike”
Arlindi_17Date: Fr, 05-September-08, 6:55 PM | Message # 1
Ushtar
Group: Users
Messages: 21
Reputation: 1
Status: Offline
TIRANE - Partia Demokratike, me anë të zëdhënësit Gerti Bogdani ka reaguar dje lidhur me katastrofën urbanistike, me të cilën po përballet kryeqëndra e vendit. Zëdhënësi i selisë blu, Bogdani tha se në Tiranë, pallatet janë shumë afër me njëri-tjetrin, pa respektuar asnjë kusht urban apo të sigurisë. Duke marrë parasysh mungesën e rrugëve, zëdhënësi i selisë blu tha se Siguria e qytetarëve të Tiranës nëpërmjet këtyre kushteve urbane që nuk realizohen është shumë e vogël.
“Do t’i bëja thirrja zotit Braçe, i cili para disa ditësh ishte në rrethinat e qytetit të Tiranës që të vijë e të shikojë hapësirat mes pallateve në qendër të qytetit. Mbase këto ngushtica atij mund t’i duken të mëdha, por nuk janë të tilla se nuk lejojnë as zjarrfikëset të kalojnë”, theksoi Bogdani.

...

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota » Tirana është shndërruar në katastrofë urbanistike”
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020