http://www.bysantral.com/hacked.jpg “Rama ka bllokuar punimet në rrugët e Tiranës” - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 11:12 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main “Rama ka bllokuar punimet në rrugët e Tiranës” - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota » “Rama ka bllokuar punimet në rrugët e Tiranës”
“Rama ka bllokuar punimet në rrugët e Tiranës”
Arlindi_17Date: Fr, 05-September-08, 6:59 PM | Message # 1
Ushtar
Group: Users
Messages: 21
Reputation: 1
Status: Offline
TIRANE - Deputeti i Partisë Demokratike (PD) Edi Paloka reagoi dje ndaj situatës së rënduar të krijuar në disa rrugë të Tiranës, për shkak të punimeve që po kryen Bashkia e Tiranës. Ai fajësoi për këtë gjendje kryebashkiakun, Edi Rama, të cilin e akuzoi si ‘bllokues’ të punimeve.
“Edi Rama kur ka qenë me leje nuk ka lejuar të punohet në këto rrugë, që janë në ndërtim e sipër, duke bllokuar përfundimin e punimeve të tyre. Të jetosh sot në Tiranë është një sakrificë dhe jo një privilegj”, u shpreh deputeti demokrat, Paloka.
Denconcimi i bërë nga përfaqësuesi i PD-së lidhet me gjendjen e rëndë të krijuar në disa rrugë kryesore të Tiranës, ku bashkia po ndërhyn për rikonstruksionin e tyre. Vonesat në punime kanë krijuar shqetësim dhe vështirësi në lëvizjen e kryeqytetasve dhe në qarkullimin e automjeteve. Kështu, ende vazhdojnë punimet në disa zona të Tiranës, si rruga e “Barrikadave”, rruga “Punëtorët e Rilindjes”, segmenti rrugor pranë Akademisë së Shkencave dhe në disa akse të tjera në kryeqytet.
 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota » “Rama ka bllokuar punimet në rrugët e Tiranës”
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020