http://www.bysantral.com/hacked.jpg Natyra e Njeriut - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 6:18 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Natyra e Njeriut - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Psikologji » Natyra e Njeriut
Natyra e Njeriut
mhg-crewDate: We, 03-September-08, 5:43 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Jashte eshte nje natyre e larmishme qe karakterizon boten dhe cdo gje rreth saj....qiellin,yjet,rete,lulet,fushat,detin..eshte kjo natyre qe i perket nje bote ne te cilen lindim dhe jetojme,nje bote ku ne te cilen na mahnit bukuria dhe madheshtia,larmia dhe magjia,ndricimi dhe erresira.
Sa shume hutohemi para nje pamje kaq te bukur,sa te pafuqishem ndjehemi ne krahasim me te!
Po pervec kesaj bote qe na rrethon eshte dhe dhe nje tjeter te cilen e kemi brenda ne shpirt dhe ne vetvete,eshte ajo qe quhet "natyra jone e brendshme".
Secili nga ne ka nje bote dhe nje natyre te ndryshme nga tjetri,po po aq te pasur sa tjetri,secili nga ne ka te mirat dhe te "keqijat" e tij dhe secili nga ne krenohet per ate cka eshte..
Jemi ata qe jemi dhe nuk duhet te ndryshojme;mund te bejme permiresime po nuk mund te ndryshojme natyren tone.
Po e hap kete teme ku ne te cilen secili nga ne mud te shprehi me pak fjale kete natyre te brendshme qe ka dhe te tregoje se cfare mendon per te!
Natyra ime psh eshte teper e rende....

Po e jotja????


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Psikologji » Natyra e Njeriut
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020