http://www.bysantral.com/hacked.jpg Nje meteor ne Zelanden e re - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 08-August-20, 9:38 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Nje meteor ne Zelanden e re - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » Nje meteor ne Zelanden e re
Nje meteor ne Zelanden e re
mhg-crewDate: Su, 07-September-08, 12:39 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Nje meteor ne Zelanden e re

Nj? meteorit ka kaluar mbi pjes?n e madhe t? ishullit jugor t? Zelandes s? Re duke shkaktuar shp?rthim t? fuqishem sonic (z?) q? ka p?rhapur panik? t? madhe nd?r popullaten e ishullit. Shp?rthimi i lart? z?rues ka shkaktuar dridhje t? nd?rtesave dhe t? dritareve.

Shumica e banor?ve iu kan? v?n panik?s duke ikur nga nd?rtesat t? cilat dukeshin po thuajse do t? rr?zohen.

Sipas raporteve, meteoriti ishte i llojit t? zakonshem (p?rnga p?rmbajtja) por m? i madh dhe n? nalt?si t? ul?t


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » Nje meteor ne Zelanden e re
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020