http://www.bysantral.com/hacked.jpg Atmosfera - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 08-August-20, 9:47 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Atmosfera - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » Atmosfera
Atmosfera
mhg-crewDate: Su, 07-September-08, 12:40 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Atmosfera

Atmosfera ?sht? mb?shtjellesi ajror i tokes.Ajo e mbron token nga nxehtesia e forte e diellit dhe nga meteorit e shumta.
Atmosfera kryesisht perbehet prej
Azotit 78%
Oksigjenid 21% dhe
C2O dhe gazrave 1%
Gjendja momentale e atmosferes ne nje vend te caktuar quajme mot.
Moti matet ne stacionet meteorologjike.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » Atmosfera
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020