http://www.bysantral.com/hacked.jpg LUMI Mat - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 08-August-20, 9:12 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main LUMI Mat - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » LUMI Mat
LUMI Mat
mhg-crewDate: Su, 07-September-08, 3:47 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
LUMI Mat

Lumi Mat
Lumi Mati buron n? malin e Kaptin?s (Shqip?ri) dhe duke p?rshkruar nj? lugin me zgjerime e gryka mbi t? cilat gjenden Hidrocentralet (Hidrocentrali i Ulzes dhe Hidrocentrali i Shkopetit) derdhet n? Detin Adriatik. gjat?sia e k?tij lumi ?sht? 115km nd?rsa prurja e ujit arrin vler?n mesatare vjetore prej 103m kub/sek. 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » LUMI Mat
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020