http://www.bysantral.com/hacked.jpg Lumi Shkumbin - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 08-August-20, 9:26 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Lumi Shkumbin - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » Lumi Shkumbin
Lumi Shkumbin
mhg-crewDate: Su, 07-September-08, 3:49 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Lumi Shkumbin

Lumi Shkumbin buron n? malin e Valamares (Shqip?ri) dhe duke rrjedh n?p?r nj? lugin t? ngusht e reliev t? thyer derdhet n? Detin Adriatik. Gjat?sia e k?tij lumi ?sht? 181km nd?rsa prurja e ujit arrin vler?n mesatare vjetore prej 61m kub/sek. Shkumbini ?sht? nj? nd?r lumenjt? m? t? r?nd?sish?m p?r ekonomin? shqiptare dhe q? ndan? pothuajse n? dy pjes? t? barabarta Shqip?rin?.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » Lumi Shkumbin
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020