http://www.bysantral.com/hacked.jpg Lana - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 08-August-20, 9:45 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Lana - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » Lana
Lana
mhg-crewDate: Su, 07-September-08, 3:52 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Lana
Lana ?sht? deg? e lumit t? Tiran?s, i cili kalon p?rmes qytetit t? Tiran?s. Ai buron n? pjes?n per?ndimore t? Qaf?s s? Prisk?s; ?sht? 29 km i gjat?, sip?rfaqja e pellgut ?sht? 67 km2, lart?sia mesatare ?sht? 179 m dhe pjerr?si prej 24 m/km. N? hyrje t? Tiran?s, Lana rrjedh n? nj? kanal t? sistemuar betoni dhe pastaj bashkohet me lumin e Tiran?s n? verilindje t? B?rxull?s nga ku formohet lumi i Ishmit.



 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » Lana
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020