http://www.bysantral.com/hacked.jpg Ndikimi Fatal I H?n?s? - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 08-August-20, 9:38 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Ndikimi Fatal I H?n?s? - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » Ndikimi Fatal I H?n?s?
Ndikimi Fatal I H?n?s?
mhg-crewDate: Su, 07-September-08, 4:09 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Ndikimi Fatal I H?n?s?

Si ndodhi q? "H?na e plot?" ta sh?ndrroj? qytetarin "romantik" n? vras?s t? pa skurpull, i cili i p?rjetonte transformimet n? stilin e doktor Xhekillit dhe kolegut t? tij Hajd, duke u sh?ndruar n? sadist t? atill? q? rrall? shifet e edhe m? rrall? mund t? p?rshkruhet dhe ?ka n? t? v?rtet? lindte nga Fransoa Leroji?...
gjith? flisnin p?r t? se ?sht? nj? pes?dhjetvjeqar me dukje t? nj? djaloshi. Shok?t dhe ata q? e njifnin e p?rshkruanin si njeri shum? t? sjellsh?m dhe t? but?. F?mij?ve u ndihmonte ta kalonin rrug?n n? vende t? rrezikshme, m? t? vjet?rve u a barte torbat, gjithkujt i ndihmonte kur kishin nevoj?. Ai gjithashtu organizonte aksione humanitare dhe merrte pjes? n? to, i ndihmonte njer?zit fizikisht, me k?shilla dhe jo rrall? edhe materialisht. Pos k?saj ai p?r ndryshim nga njer?zit e tjer?, t? cil?t i jan? besnik vet?m paras? dhe fitimit, ishte njeri i kall?pit t? vjet?r dhe shpesh humbej n? ?nd?rrime romantike duke mos u ruajtur as nga t? tjer?t.
P?rve? k?saj, i adhuronte kuajt dhe gjithmon? mundeshe ta gjesh n? garat e tyre. Binte n? sy se kuajt i donte si qenje t? gjalla e jo si mjete p?r fitim. Pra nuk ishte qudi q? 46 - vje?arin Fransoa Leroj e adhuronin t? gjith?.

P?r fat t? keq m? von? u kuptua se ky njeri i zakonsh?m dhe shum? i adhuruar nga t? tjer?t ?sht? nj? vras?s shum? i rreziksh?m dhe jo bash i p?rditsh?m, sepse u v?rtetua se ai i ka kryer shtat?mb?dhjet? krime seksuale-sadiste nd?rsa i shtohen n? barr? edhe n?nt? t? tjera! Policia e kryeqytetit t? Franc?s nj? koh? t? gjat? vuante nga neuroza kolektive p?r shkak t? disa rasteve t? paspjeguara: vinte nat?n, n? m?nyr? sadiste shfryhej n? to dhe n? fund i mbyste. Nuk i zgjidhte viktimat, k?shtu q? vriste edhe vajza t? reja t? mosh?s 18 vjeqare edhe plaka t? mosh?s 73 vjeqare. Ai ato i ngulfiste, i rrihte, i shponte me thik?, i dhunonte dhe n? fund i vriste n? m?nyra t? ndryshme. Vet?m tri prej tyre nuk i vrau dhe ato i ndihmuan shum? hetimeve t? policis?.

Po, Fransoa shpesh dilte von? nga sht?pia pas mesnate, dhe k?t? e spjegonte me nervoz?n e paspjegueshme e cila e shtyente t? dilte dhe t? shetiste. Dilte i shqet?suar - thot? Brizhit Varga, e cila me t? i kishte kaluar pes? vjet e gjysm? n? martes?.
Kundrejt saj ai ishte shum? i kujdessh?m, bile i but? dhe kurr? nuk mundej t? kuptohej se ai n? t? v?rtet? ishte nj? psikopat me k?rkesa t? s?mura sadiste. Gruaja e dyt? e tij, n? gjykim thoshte se familja e tij ve?anarisht n?na, kurr? nuk e kishin pranuar, sepse n?n?n e kishte diktator t? llojit m? t? keq e cila n? sht?pi nuk e lejonte p?rdorimin e alkoholit, duhanit bile edhe qeshjen me z?.
Ajo gjithmon? vendoste n? em?r t? tij, bile edhe p?r gj?ra si zgjedhja e past?s s? dh?mb?ve apo gjat?sis? s? pejve t? k?puc?s.
Psikiatr?t thon?: ajo grua ?sht? person posesiv me autoritet agresiv, sjelljet e saj kan? l?n? shenja n? djalin e saj. Psikiatri prof. Zhak Kozini shkon edhe m?tej duke th?n? se n?na e tij ka pasur ndikim fatal n? t? birin e vet.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » Ndikimi Fatal I H?n?s?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020