http://www.bysantral.com/hacked.jpg Malet ne Ballkan - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 08-August-20, 9:48 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Malet ne Ballkan - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » Malet ne Ballkan
Malet ne Ballkan
mhg-crewDate: Su, 07-September-08, 4:34 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Malet ne Ballkan

Per ata qe nuk e din se malet m? t? larta n? Ballkan jan? Alpet Shqiptare dhe kan? 13 maje me mbi 2.500 metra lart?si dhe sip?rfaqe 2.240 km?. ku nder majet me te larta eshte Maja e Gjeravices


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Gjeografi » Malet ne Ballkan
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020