http://www.bysantral.com/hacked.jpg Vezët në mëngjes ndihmojnë humbjen në peshë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 15-May-21, 11:24 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Vezët në mëngjes ndihmojnë humbjen në peshë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Vezët në mëngjes ndihmojnë humbjen në peshë
Vezët në mëngjes ndihmojnë humbjen në peshë
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 3:37 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Shkencëtarët amerikanë pohojnë se konsumimi i vezëve në mëngjes është zgjidhja e duhur nëse dëshironi të humbni disa kilogramë, ndërsa njëkohësisht do të jeni të mbushur me energji.Këto të dhëna i ka pohuar një studim dymujor me persona të trashë të moshave ndërmjet 25 dhe 60 vjet.

Rezultatet kanë treguar se te personat të cilët kanë konsumuar nga dy vezë në mëngjes si pjesë e dietës së tyre, kanë humbur 65% më shumë të peshës trupore në krahasim me grupin e kontrollit.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Vezët në mëngjes ndihmojnë humbjen në peshë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021