http://www.bysantral.com/hacked.jpg per meshkuj nuk ka rendsi bukuria - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 16-May-21, 0:13 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main per meshkuj nuk ka rendsi bukuria - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » per meshkuj nuk ka rendsi bukuria
per meshkuj nuk ka rendsi bukuria
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 3:40 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Një studim i ri ka treguar se hormoni testosteron nxit reagim të menjëhershëm te meshkujt kur ata janë pranë një femre, prandaj nuk ka rëndësi nëse femra është tërheqëse apo jo.Disa studentë të moshave ndërmjet 21 dhe 25 vjet kanë qëndruar nga pesë minuta me femra të panjohura të cilat ndonjëherë nuk kanë qenë edhe aq tërheqëse, mirëpo në të gjitha rastet niveli i testosteronit është rritur mesatarisht për 8%.

Niveli i testosteronit është rritur ngjashëm pavarësisht nëse meshkujt kanë biseduar apo jo me femrat të cilat kanë qenë tërheqëse ose me ato të cilat nuk kanë qenë të bukura.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » per meshkuj nuk ka rendsi bukuria
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021