http://www.bysantral.com/hacked.jpg SHBA, mblesësja martohet vetë me dhëndrin - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 15-May-21, 11:40 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main SHBA, mblesësja martohet vetë me dhëndrin - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » SHBA, mblesësja martohet vetë me dhëndrin
SHBA, mblesësja martohet vetë me dhëndrin
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 8:45 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
SHBA - Pronarja e një shërbimi mblesërie në Çikago do të martohet me një burrë që kontaktoi me firmën për t’i gjetur atij grua. Barbie Adler e firmës “Barbie Adler Selective Search” thotë se kurrë nuk kishte dalë me asnjë klient kur Michael Marcovici i tha se donte një grua të zgjuar, dinamike, me familjen prioritet që kishte pasion për jetën. Gjatë intervistës, Marcovici 39-vjeçar vendosi se Adler, 36-vjeçare përputhej me kërkesat e tij. Ata dolën për sa kohë së bashku dhe çifti u fejua në shkurt. “Pjesa më romantike ishte se ai e hoqi emrin nga lista e beqarëve që kërkojnë gra para se të dilnim bashkë”, thotë Adler.

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » SHBA, mblesësja martohet vetë me dhëndrin
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021