http://www.bysantral.com/hacked.jpg Nëna me prindër të racave të ndryshme lind binjakë, një të b - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 16-May-21, 0:09 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Nëna me prindër të racave të ndryshme lind binjakë, një të b - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Nëna me prindër të racave të ndryshme lind binjakë, një të b
Nëna me prindër të racave të ndryshme lind binjakë, një të b
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 8:47 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline

Në nënë britanike me prindër të kombësive të ndryshme, Kylie Hodgson, lindi binjakë, një nga secila kombësi. Jo një djalë dhe një vajzë, por dy vajza, vetëm se njëra doli e bardhë dhe tjetra me ngjyrë. “Mundësitë për lindje të tilla janë një në një milionë”, thonë ekspertët. Edhe pse rastësi të kësaj natyre ndodhin kur një grua ka binjakë me atësi të ndryshme, ky është rast edhe më i rrallë duke qenë se një çift i vetëm prodhoi binjakë me karakteristika të ndryshme fizike (për shembull toni i lëkurës, ngjyra e flokëve, ngjyra e syve) dhe nuk kanë përzierje të karakteristikave të prindërve. Prindërit vijnë nga raca të ndryshme, me nëna të bardha dhe baballarë me ngjyrë.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Nëna me prindër të racave të ndryshme lind binjakë, një të b
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021