http://www.bysantral.com/hacked.jpg SHBA, shkon në bankë me çekun fallco të marrë 180 miliardë d - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 15-May-21, 11:48 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main SHBA, shkon në bankë me çekun fallco të marrë 180 miliardë d - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » SHBA, shkon në bankë me çekun fallco të marrë 180 miliardë d
SHBA, shkon në bankë me çekun fallco të marrë 180 miliardë d
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 8:51 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Një person nga Teksasi u arrestua, pasi kërkoi të thyente në bankë një çek prej 180 miliardë dollarësh. Punonjësit e bankës “Chase Bank” në Fort Worth dyshuan kur panë çekun prej 360,000,000,000 dollarësh dhe njoftuan personin që kishte dorëzuar çekun. Gruaja thotë se i dyshuari, Charles Ray Fuller, 21-vjeçar ishte i dashuri i vajzës dhe nuk kishte leje të merrte çeqe. Fuller u arrestua për mashtrim, armëmbajtje pa leje dhe posedim marijuane. Brenda makinës së patrullës, policia thotë se Fuller pretendoi se kishte hapur kompaninë e tij dhe paratë ia kishte dhënë nëna e të dashurës për ta ndihmuar.

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » SHBA, shkon në bankë me çekun fallco të marrë 180 miliardë d
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021