http://www.bysantral.com/hacked.jpg SHBA, babai i dehur harron beben në dyqan - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 17-June-21, 9:02 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main SHBA, babai i dehur harron beben në dyqan - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » SHBA, babai i dehur harron beben në dyqan
SHBA, babai i dehur harron beben në dyqan
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 8:53 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Një baba kishte pirë kaq shumë, sa harroi beben gjashtëmuajshe në dyqan dhe u largua pa të, por me çantat e ushqimeve. Shaun Marshall, 27-vjeçar doli nga dera, ndërsa karroca e saj ndodhej shumë pranë derës dhe as që e vuri re. Prokurori Mark Brennan thotë: “Policia kontrolloi kamerat e vëzhgimit për të identifikuar personin përgjegjës për fëmijë. Ata sapo e kishin zbuluar, kur ai u kthye vetë ta merrte. Arsyeja që dha ishte se ishte i lodhur dhe i hutuar. Bëri një gabim të pafajshëm dhe është penduar për të. Megjithatë policia e arrestoi, duke qenë se kishte ngarë makinën në gjendje të dehur, me një fëmijë brenda saj

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » SHBA, babai i dehur harron beben në dyqan
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021