http://www.bysantral.com/hacked.jpg Estoni, policia ndal shoferin e dehur, zbulon se është i ver - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 15-May-21, 11:21 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Estoni, policia ndal shoferin e dehur, zbulon se është i ver - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Estoni, policia ndal shoferin e dehur, zbulon se është i ver
Estoni, policia ndal shoferin e dehur, zbulon se është i ver
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 8:56 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Asgjë nuk i ndal njerëzit e vendosur në jetë. Fakti që Kristjan Gardolf është krejtësisht i verbër nuk ka fare rëndësi. Ai do të ngasë makinën, dhe këtë e bën shpesh. Por policia i ka sytë në rregull, sidomos ata në qytetin estonian, Tartu. Askush prej tyre s’u besoi syve kur ndali makinën në qendrën e qytetit dhe panë se shoferi jo vetëm ishte i dehur, por edhe i verbër. Testi i frymëmarrjes së 20-vjeçarit rezultoi pozitiv, madje sa dyfishi i normës së lejuar. Sugjerimet se nga ta kthente timomin dhe ku të ndalte ia jepte shoku në ndenjësen e pasagjerit. Të dy djemtë rrezikojnë 700 dollarë gjobë dhe Gradolf rrezikon dënim me burg për vënie në rrezik të publikut. Gardolf thotë se tashmë është profesionist dhe nuk ka pësuar asnjë aksident.
_________________


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Estoni, policia ndal shoferin e dehur, zbulon se është i ver
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021