http://www.bysantral.com/hacked.jpg Bullgari, 3-vjeçarja në autostradë me makinën e familjes - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 16-May-21, 0:11 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Bullgari, 3-vjeçarja në autostradë me makinën e familjes - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Bullgari, 3-vjeçarja në autostradë me makinën e familjes
Bullgari, 3-vjeçarja në autostradë me makinën e familjes
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 9:00 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Policia në Bullgari po heton, pasi një vajzë 3-vjeçare ngau makinën e babait gati 1 kilometër larg vendit të parkimit. Karolina Gjursel kërceu në ndenjësen e parë të makinës automatike, kur babai 27-vjeçar doli të bënte Pazar në qytetin Beli Lom, në lindje të Bullgarisë dhe i la çelësat brenda. Vajza e tij ndezi motorin, shtypi këmbën tek gazi dhe lëvizi makinën, brenda të cilës ndodheshin 2 kushërirat 4- dhe 6-vjeçare. Ajo udhëtoi për gati 1 kilometër, para se të ndalej para një lumi. Fëmijët u nxorën jashtë nga pasagjerët që panë se çfarë kishte ndodhur.

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Bullgari, 3-vjeçarja në autostradë me makinën e familjes
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021