http://www.bysantral.com/hacked.jpg Angli, aktori pëson infarkt gjatë skenës së atakut në zemë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 15-May-21, 11:37 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Angli, aktori pëson infarkt gjatë skenës së atakut në zemë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Angli, aktori pëson infarkt gjatë skenës së atakut në zemë
Angli, aktori pëson infarkt gjatë skenës së atakut në zemë
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 9:05 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Një aktor u shemb në skenë, në të njëjtën kohë kur karakteri i tij duhet të pësonte një atak në zemër dhe të vdiste. Steve Dineen u dërgua në spital kur pësoi infarkt gjatë finales dramatike të komedisë së famshme të Mike Leigh, “Festa e Abigalit”. Në rol, karakteri Laurence vdes nga një atak në zemër në minutat e fundit dhe Dineen pas disa minutash do të dilte nga skena. Kur u shemb në dysheme, audienca në teatrin “Brunton” në Musselburgh as që kuptoi gjë, por mendoi se ishte pjesë e performancës. Por kolegia, Alice Selwyn kuptoi se mundimet e Dineen ishin të vërteta dhe jo të karakterit.

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Angli, aktori pëson infarkt gjatë skenës së atakut në zemë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021