http://www.bysantral.com/hacked.jpg Angli, burri e tradhton, ajo nxjerr foton në tërë qytetin - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 15-May-21, 11:23 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Angli, burri e tradhton, ajo nxjerr foton në tërë qytetin - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Angli, burri e tradhton, ajo nxjerr foton në tërë qytetin
Angli, burri e tradhton, ajo nxjerr foton në tërë qytetin
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 9:11 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Një bashkëshort nga konteja e Durhamit, mori dënimin që meritonte kur gruaja e mbushi qytetin ku banonin me postera në të cilat tregonte se ai e kishte tradhtuar. Fotot e 40-vjeçarit u bënë të njohura kudo nëpër rrugë, shtylla, kuti postare dhe stacione autobusi, si dhe në adresën e saj të internetit. Pasha Cummings nga Seaham ka paditur gruan e tij për hakmarrjen e saj, edhe pse ajo thotë se nuk ka shpenzuar asnjë para nga llogaria e tyre e përbashkët për të printuar posterat. Ky nuk është rasti i vetëm. Në dhjetor një grua nga Birminghami shpenzoi 2500 dollarë për t’u hakmarrë kundër burrit të saj me postera dhe duke boshatisur llogarinë e tij bankare.

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Angli, burri e tradhton, ajo nxjerr foton në tërë qytetin
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021