http://www.bysantral.com/hacked.jpg SHBA, qeni merr diplomë universitare në degën e shkencës - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 15-May-21, 11:45 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main SHBA, qeni merr diplomë universitare në degën e shkencës - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » SHBA, qeni merr diplomë universitare në degën e shkencës
SHBA, qeni merr diplomë universitare në degën e shkencës
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 9:20 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Një qen gjahu i stërvitur u diplomua nga “Ohio Northern University” së bashku me pjesën tjetër të klasës. Zeeke, qeni 1-vjeçar mori diplomën në degën e shkencës për shoqërinë që u jep njerëzve. Qeni kaloi me mijëra orë trajnim si qen për shoqëri, pjesë e një projekti të studentëve. Presidenti i universitetit, Kendall Baker thotë se beson se kjo është hera e parë që universiteti i ka dhënë diplomë një kafshe. Zeeeke mësoi të shtyjë një karrige me rrota, të hapë dyert dhe të marrë objekte të rëna. Qen të tillë, të pajisur me diplomë universitare, do t’u shiten personave që kanë nevojë për shoqëri.

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » SHBA, qeni merr diplomë universitare në degën e shkencës
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021