http://www.bysantral.com/hacked.jpg Britani, realizohet ëndrra e çdo nxënësi, provimi vjen me pë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 15-May-21, 11:15 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Britani, realizohet ëndrra e çdo nxënësi, provimi vjen me pë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Britani, realizohet ëndrra e çdo nxënësi, provimi vjen me pë
Britani, realizohet ëndrra e çdo nxënësi, provimi vjen me pë
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 9:24 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Duket si ëndrra e çdo nxënësi dhe studenti. Të gjithë kemi imagjinuar të kthejmë faqen e letrës së provimit dhe të gjejmë të shkruara përgjigjet në anën tjetër. Por kjo u ndodhi të 12 mijë adoleshentëve fatlumë kur u ulën në provimet e maturës në Britani. Bordi i korrigjimit të provimeve në “Oxford”, “Cambridge” dhe “RSA” pranoi se për shkak të një gabimi në printim, letrat që u janë dërguar shkollave kishin përgjigjet në pjesën e prapme të saj. “Të gjitha letrat e provimeve kishin përgjigjet e sakta në anën tjetër”, thotë zëdhënësi i bordit. “Provimi që kishte më shumë detaje ishte ai i muzikës”, shton ai.

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Britani, realizohet ëndrra e çdo nxënësi, provimi vjen me pë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021