http://www.bysantral.com/hacked.jpg Arrestohen 18 police, mburreshin në lagje se sa të fortë ish - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 15-May-21, 11:38 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Arrestohen 18 police, mburreshin në lagje se sa të fortë ish - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Arrestohen 18 police, mburreshin në lagje se sa të fortë ish
Arrestohen 18 police, mburreshin në lagje se sa të fortë ish
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 9:28 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
18 policë janë arrestuar se mburreshin sa të fortë ishin. Entuziazmi dhe siguria në vetvete i çuan deri atje sa të shkruajnë në internet bëmat e tyre se si kanë përplasur makina dhe si kanë goditur këmbësorë. Ata madje kanë postuar në internet foto me patrullat e policisë të përplasura në shtylla elektrike dhe pemë të rrëzuara. Policët e rajonit “Metropolitan Police” kanë bërë shaka duke thënë si kanë lënduar këmbësorë dhe se nuk i jepnin llogari askujt. Njëri prej policëve shkruan: “I bëra një nder. Në moshën 82-vjeçare askush s’duhet të qëndrojë në rrugë, dhe jo më të kalojë me dritën e gjelbër në rrugën e një makine të pafajshme policie”. Një tjetër shkruan: “Përplasa një të dehur dhe çfarë më bënë? Më dhanë 3 muaj pushim”.

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Arrestohen 18 police, mburreshin në lagje se sa të fortë ish
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021