http://www.bysantral.com/hacked.jpg Australi / Nxjerr jetën në ankand, 1 milionë dollarë oferta - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 17-June-21, 9:22 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Australi / Nxjerr jetën në ankand, 1 milionë dollarë oferta - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Australi / Nxjerr jetën në ankand, 1 milionë dollarë oferta
Australi / Nxjerr jetën në ankand, 1 milionë dollarë oferta
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 9:32 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Një britanik i divorcuar kërkon të ndryshojë jetë dhe mendon se duket shitur jetën e tashme dhe duke blerë një të re do të jetë më i lumtur. Pas ndarjes me gruan ai ka nxjerrë jetën në internet; oferta më e vogël është 185 mijë paund. Ian Usher, nga Darlington, i cili emigroi në Australi gjashtë vite më parë kërkon të shesë shtëpinë, miqtë dhe punën në adresën e ankandit “online” në internet, “eBay”. 44-vjeçari nuk priste të bëhej kaq i famshëm disa muaj më parë, por kjo ide po fillon t’i pëlqejë, duke qenë se ka pasur një ofertë 1 milionë dollarë

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Australi / Nxjerr jetën në ankand, 1 milionë dollarë oferta
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021