http://www.bysantral.com/hacked.jpg SHBA / Të burgosurit arratisen, shembet taraca, rrëzohen në - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 15-May-21, 11:06 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main SHBA / Të burgosurit arratisen, shembet taraca, rrëzohen në - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » SHBA / Të burgosurit arratisen, shembet taraca, rrëzohen në
SHBA / Të burgosurit arratisen, shembet taraca, rrëzohen në
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 9:33 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Dy të burgosur në arrati nuk patën fat këtë herë, duke qenë se ndërsa kalonin në taracë ajo shembet dhe bien fiks e në zyrën e sherifit, i cili nuk i besoi syve me atë që pa. Autoritetet në Teksas thonë se një 17-vjeçar, Jesus Albert Suarez Chavez dhe 22-vjeçari Roman Orozco Martinez u përpoqën më kot të arratiseshin përmes tubave të ajrosjes në orët e para të mëngjesit. Një prej të burgosurve shkel “në dërrasë të kalbur” dhe përballet me sherifin që kujtonte se të dënuarit i kishte mbyllur prapa hekurave. Chavez dhe Martinez akuzohet për grabitje të një automjeti, rezistim arresti, sulm ndaj një qytetari dhe për kërcënime terroriste.
_________________


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » SHBA / Të burgosurit arratisen, shembet taraca, rrëzohen në
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021