http://www.bysantral.com/hacked.jpg E rrallë, për herë të parë një burrë do të lindë një bebe - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 15-May-21, 10:26 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main E rrallë, për herë të parë një burrë do të lindë një bebe - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » E rrallë, për herë të parë një burrë do të lindë një bebe
E rrallë, për herë të parë një burrë do të lindë një bebe
mhg-crewDate: We, 27-August-08, 2:17 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Thomas Beatie është një transeksual në muajin e pestë të shtatzënisë. Lajmin e bën të ditur revista “The Advocate”, në numrin e saj të fundit
Një histori sa tronditëse, aq dhe e jashtëzakonshme vjen kësaj here nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Protagonist është Thomas Beatie nga Oregon, një transeksual, tashmë në muajin e pestë të shtatzënisë. Ai do të jetë burri i parë në historinë e njerëzimit që do të lindë një bebe. Thomas, i cili njëherë e një kohë ka qenë grua, është shfaqur në numrin e fundit të revistës “The Advocate”, e cila i drejtohet mbi të gjitha biseksualëve, gay-ve, lesbikeve dhe traseksualëve. Në artikull përshkruhet situata e tij e veçantë dhe në foto është shfaqur me barkun e rrumbullakët në javën e 22-të të shtatzënisë


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » E rrallë, për herë të parë një burrë do të lindë një bebe
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021